پرداخت آنلاين با همکاری

پرداخت آنلاين با همکاری شرکت به پرداخت ملت

نمایندگی

بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا بر اساس نیازمندی های خود بیش از یک سرور مجازی تهیه کرده و یا اینکه اقدام به راه اندازی کسب و کاری در زمینه ارائه خدمات سرور کنند. اما بنا به دلایلی همچون نداشتن سرمایه کافی و یا دانش فنی لازم با مشکلاتی مواجه هستند. هایپرسرور بر اساس رویکرد اصلی خود که فراهم آوردن بهترین خدمات با حداقل هزینه برای مشتریان می باشد، اقدام به طراحی و پیاده سازی سیستم همکاری در فروش منحصر به فردی کرده است که شامل دو بخش می باشد.

بخش اول: شما کاربران گرامی میتوانید با مراجعه به محیط کاربری خود و کلیک بر روی بازاریابی در منوهای بالا، پس از فعال کردن اکانت بازاریابی خود اقدام به شرکت در طرح همکاری در فروش هایپرسرور نمایید.

به این منظور کافی است تا لینک مختص خود را از آن قسمت دریافت و به وسیله آن اقدام به معرفی هایپرسرور نمایید و یا اینکه با برداشتن کد بنرها در قسمت پایین، بنر مورد نظر را در صفحاب وب در سایت خود قرار دهید.

با کلیک هر فرد بر روی لینک مختص شما، بر روی کوکی مرورگر آن شخص کد معرفی شما به مدت ٩٠ روز ذخیره می شود و در صورت خریدهای بعدی نیز حق الزحمه شما به صورت اعتبار به کردیت شما اضافه می شود.

در صورت معرفی و خرید خدمات میزبانی وب، 20% از مبلغ پلن میزبانی و در صورت معرفی و خرید خدمات سرور مجازی، 10% از مبلغ پلن سرور مجازی به صورت اعتبار با هر بار تمدید به حساب شما اضافه می شود.

شما می توانید از این اعتبار برای خرید از هایپرسرور اقدام نمایید و یا اینکه با ریسدن به حداقل مبلغ 25 دلار اقدام به درخواست نقد کردن آن نمایید.

بخش دوم: برای کاربرانی که اقدام به تهیه سرورهای مجازی به تعداد بیش از 3 سرور نمایند تخفیفات ویژه ای در نظر میگیریم. این تخفیفات به صورت زیر می باشد:


After 3 active server - 4 and 5 => 5% for all servers

After 5 active servers - 6 to 15 => 10% for all servers

After 15 active servers - 16 to 30 => 15% for all servers

After 30 active servers - 31 to 50 => 20% for all servers

 

از جمله ویژگی های سرورهای مجازی هایپرسرور میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

١ - تمامی سرویس های مجازی دارای پنل شامل امکانات ریستارت، روشن و خاموش کردن می باشند.

٢ - بر روی سرورهای فوق به انتخاب شما سیستم عامل های ویندوز 2003 و 2008، لینوکس و میکروتیک همراه با کانفیگ های مورد نیاز نصب خواهد شد.

٣ - مجازی سازی شده با قدتمندترین پلتفرم ممکن، VMWare ESXi و VMWare ESX.

٤ - ارائه منابع کاملا اختصاصی و تضمین عدم آورسل.

و ...

به منظور مشاهده اطلاعات بیشتر درباره سرورهای مجازی میتوانید به بخش مربوطه مراجعه نمایید.